Apie knarkimą

8 Patarimai knarkiantiems

8 patarimai knarkiantiems

Patarimai knarkiantiems

Patarimai, kurie padės sumažinti ar visiškai pašalinti knarkimo simptomus.

PATARIMAI KNARKIANTIEMS

8 patarimai, kurie padės Jums sumažinti knarkimo simptomus

Antsvoris – tai viena iš dažniausių priežasčių, dėl ko žmogus pradeda knarkti. Žmogus, turintis antsvorio, turi didesnį riebalų sluoksnį kaklo srityje, kuris miegant užspaudžia kvėpavimo takus ir taip sukelia knarkimą.

Taip pat pilvo riebalai gali įtakoti knarkimą – Jums gulint, pilvo riebalai gali pakelti diafragmą į viršų, taip sukeldami papildomą spaudimą plaučiams ir sumažindami oro srautą, patenkantį į plaučius.

Knarkiantis žmogus dažniausiai išsimiega daug prasčiau, o tai savo ruožtu padidina tikimybę priaugti dar daugiau svorio. Neišsimiegojusio žmogaus metabolizmas sulėtėja, pasikeičia jo hormonų pusiausvyra – žmogus labiau jaučia alkį.

Atsikratę antsvorio ne tik žymiai sumažinsite knarkimo tikimybę, bet ir tapsite visapusiškai sveikesni.

Alkoholis atpalaiduoja kvėpavimo takus plečiančius raumenis, todėl alkoholio pavartojęs žmogus, dažnai knarkia.

Stenkitės nevartoti alkoholio bent 4 valandas iki miego.

Miego ir poilsio trūkumas veikia panašiai kaip alkoholis – pervargusio žmogaus kvėpavimo takus plečiantys raumenys atsipalaiduoja, ir žmogus pradeda knarkti. Kuo daugiau Jums truks miego, tuo labiau knarksite.

Miegant ant nugaros, kvėpavimo takų audiniai “sukrenta” ir padidėja tikimybę, jog žmogus pradės knarkti. Stenkitės miegoti ant šono – taip ženkliai sumažinsite knarkimą.

Daugeliu atveju knarkimas sumažėja, jei žmogus galva miego metu yra truputį aukštesnėje pozicijoje. Pabandykite pasidėti po galva kelias pagalves arba vieną aukštesnę.

Rūkymas taip pat pastiprina knarkimo simptomus. Jei nepavyksta mesti rukyti, pasistenkite bent prieš miegą kuo ilgesnį laiko tarpą nerūkyti.

Jei turite alergiją pavyzdžiui patalynės erkutėms ir tai Jums sukelia slogą – didelė tikimybė, jog knarkiate būtent dėl to. Stenkitės kuo dažniau valyti dulkes miegamajame, naudokite antialerginę patalynę.

Jei vartojate kokius nors vaistus – atidžiai perskaitykite informacinius lapelius. Gali būti, jog knarkimas – tai šalutinis vaistų poveikis. Tokiu atveju gali užtekti pakeisti vaistus.

Priemonės nuo knarkimo

Jei norite nustoti knarkti tuoj pat – išbandykite mūsų rekomenduojamas priemones nuo knarkimo.