Apie miegą

Kompensacija sunkiai antklodei

Kompensacija sunkiai antklodei

Ar žinojote, jog galite gauti iki 250€ kompensaciją sunkios antklodės įsigyjimui pagal komunikacijos ir sensorikos tpp aprūpinimo priemonę?

Pasunkintos antklodės nauda

Sunkios antklodės yra gaminamos pagal specialias technologijas, kurių dėka antklodė suteikia papildomą komfortą švelniai spausdama kūną. Šis spaudimas (DTP), yra panašus į apsikabinimo ar glaustymosi pojūtį ir yra įrodyta, jog tai ramina ne tik kūną, bet ir mintis.

Sunkios antklodės naudojimo privalumai:

  • Geresnė miego kokybė. Žmonės, išbandę sunkią antklodę, teigia, jog antklodė suteikia papildomą saugumo jausmą ir tai stipriai pagerina miego kokybę. Antklodės spaudimas nuramina nervų sistemą, sumažina nerimą ir padeda greičiau užmigti bei nugrimzti į gilesnį miegą.
  • Sumažėjęs nerimas ir stresas. Sunkios antklodės spaudimas ramina kūną, mažina nerimą ir stresą. Tai ypač naudinga žmonėms, turintiems nerimo sutrikimus, depresiją, potrauminį streso sutrikimą.
  • Geresnė nuotaika. Kūno spaudimas skatina serotanino ir dopamino – neurotransmiterių, kurie reguliuoja nuotaiką – išsiskyrimą. Tai gali pagerinti bendrą nuotaiką, sumažinti dirglumą, nerimą ir depresiją.
  • Sumažėję dėmesio sutrikimo (ADHD) ir autizmo spektro sutrikimo simptomai. Sunkinta antklodė asmenims, turintiems autizmo spektro ar dėmesio sutrikimus, padeda nuraminti nervų sistemą, pagerina koncentraciją. Taip pat, papildomas saugumo jausmas sumažina nerimą ir stresą.

Kompensacija sunkiai antklodei

Sunki antklodė oficialiai yra įtraukta į “Pasunkintų ir judesius varžančių (spaudžiančių) priemonių” sąrašą, tad dabar galite atgauti iki 100% išlaidų, patirtų įsigyjant sunkią antklodę.

Kriterijai, pagal kuriuos nustatomas sunkios antklodės poreikis – Proprioreceptinės sistemos sutrikimai, hiperaktyvumas, dėmesio sutrikimai, agresyvumas, nemiga, nerimas, atsiradę dėl mišrių specifinių raidos sutrikimų ar specifinio judesių raidos sutrikimo, ar įvairiapusių raidos sutrikimų, senatvinė demencija, Alzheimerio liga.

Antklodės įsigyjimui kompensuojama iki 250€, ne dažniau nei kartą per 3 metus.

Kompensacijos gavimo tvarka:

  • Kreipiatės į Techninės Pagalbos Neįgaliesiems Centrą (TPNC) dėl kompensacijos techninės pagalbos priemonės (TPP) įsigyjimui. Teikiant prašymą reikia turėti medicininį išrašą.
    Prašymą galima pateikti nuotoliniu būdu, per SPIS.
  • TPNC pateikia sprendimą dėl kompensacijos.
  • Jei sprendimas teigiamas, per 12 mėnesių įsigyjate sunkią antklodę ir pateikiate TPNC pirkimo dokumentus. Perkant iš mūsų, Jūs gaunate sąskaitą-faktūrą, kurią pateikiate TPNC.
  • Per 1 mėnesį kompensacija pervedama Jums.

Atmintinė apie aprūpinimą komunikacijos ir sensorikos TPP

Turėkite omenyje, jog sąlygos gali keistis nuo šio straipsnio parašymo datos, tad naujausią informaciją apie kompensaciją galite sužinoti kreipdamiesi į TPNC.

Pas mus galite įsigyti turbūt kokybiškiausią rinkoje sunkią antklodę (nuo 4 iki 12kg). Plačiau apie produktą – https://knarkiu.lt/sunki-antklode-4-12kg.